Medarbetare

 

Hans Moberg
VD 
023-70 55 75 
e-post: hans.moberg@ntf.se
Ansvarig för NTF Företagsutbildning och kundkontakt  
Karin Peleback
Utbildningsansvarig 
023-70 55 74 
e-post: karin.peleback@ntf.se
Ansvarig för trafikövningsplatserna samt lärare  


Annelie Berglund
Söderhamn
070-716 51 00
e-post: annelie.berglund@ntf.se
Ansvarig trafikövningsplats i Söderhamn samt lärare 
Rose-Marie Örtlund
Informatör 
023-70 55 73
e-post: rose-marie.ortlund@ntf.se
Informatör, projektledare samt utbildar inom YKB och företagsutbildning  



 

 

 

 

 

Annelie Berglund
Söderhamn
070-716 51 00
e-post: annelie.berglund@ntf.se
Lärare i Söderhamn 
Rose-Marie Örtlund
Informatör 
023-70 55 73
e-post: rose-marie.ortlund@ntf.se
Informatör, projektledare samt utbildar inom YKB och företagsutbildning  

Annika Gustafsson
Kundkontakt 
023-70 55 78
e-post: annika.gustafsson@ntf.se
Kundkontakt YKB - lastbil och buss, Vägtransportledare, Fortbildning Förarprövare
Eveli Jönsson
Kundkontakt
023-70 55 71
e-post: eveli.jonsson@ntf.se
Kundkontakt fortbildning företag och event 
Linda Biresev-Eriksson
Projektledare
023-70 55 72
e-post: linda.eriksson@ntf.se
Projektledare inom NTF projekt
Mats Dyrsmeds
Projektledare
023-70 55 72
e-post: mats.dyrsmeds@ntf.se
Projektledare samt ansvarig tillståndsmätningar 


Johan Moberg
Trafiklärare
023-70 55 76
e-post: johan.moberg@ntf.se
Trafiklärare

 

 

 

Bert Strandberg

Söderhamn 

 

        070-716 51 00 

e-post: bert.strandberg@ntf.se 

 

       Utbildningsansvarig och lärare

Hasan Mohamad
Drifttekniker
023-70 55 70
e-post: hasan.mohamad@ntf.se 
Drifttekniker




Kontakta oss för mera information på:
info@sakertrafikdalarna.se